Hostinec

Součástí komplexu budov pivovaru je i objekt historické sladovny, kde na vás dnes čeká příjemné posezení v pivovarském hostinci s kapacitou pro 50 hostů. Za příznivého počasí je možno využít dalších 24 míst na celoročně otevřené zastřešené předzahrádce s obsluhou.

V našem hostinci nevaříme, ale vždy vám k našemu výbornému pivu nabídneme něco k zakousnutí – tradiční utopence, nakládaný camembert a výběr neodmyslitelného „zobání“ do mističky.

Kromě piva najdete v nabídce bohatý sortiment nápojů – alkoholických i nealkoholických, teplých i studených.

Samozřejmostí je u nás možnost bezhotovostní platby.

Společenské akce

Pivovarský hostinec je možno využít pro pořádání nejrůznějších skupinových akcí – firemních večírků, rodinných oslav, posezení s přáteli a podobně. Pro tyto příležitosti vám nabízíme vyčlenění části, nebo celé kapacity hostince. K tomu vám na přání zajistíme občerstvení z teplé i studené kuchyně prostřednictvím smluvní cateringové firmy. Je rovněž možno zabezpečit se z vlastních zdrojů. Konzumace donesených nápojů však není možná.

Hudební produkce

V hostinci pravidelně pořádáme vystoupení hudebních skupin i samostatných umělců, místních i přespolních, zavedených i začínajících, písničkářů i rámusu.

Vzhledem k omezenému prostoru je tato produkce určena spíše k poslechu než k tanci, ale vždy se dobře pobavíte. Aktuální program naleznete na našich FB stránkách.

Pokud máte kapelu, nebo jen vystupujete s kytarou a máte chuť si u nás zahrát, neváhejte nás oslovit, jistě se domluvíme.

Rezervace místa

Ať už chcete zavítat na koncert vaší oblíbené kapely, nebo jen tak posedět s několika přáteli, a přitom mít jistotu volného místa v hostinci, kontaktujte nás a my vám rádi zajistíme rezervaci (pokud zavoláte včas).

Hostinec - rezervace

Adresa

Vladislav 46,
675 01, Vladislav

Aktuální nabídka

Pivo

Výčep

Láhve / sudy

Světlý ležák 11°

Vídeňský ležák 12°

Bavorský ležák 12°

Tmavý ležák 13°